EMLAK ARA
Sarıgerme Emlak - Sarigerme Real Estate

GÖÇ İDARESİ BAŞVURULARI
Aile İkamet İzni 6458 sayılı Yabancılar ve Uluslararası Koruma Kanununun 34 ile 37 nci maddelerinde aile ikamet izni düzenlenmiştir. Ayrıca Yabancılar ve Uluslararası Koruma Kanununun Uygulanmasına İlişkin Yönetmeliğin 30 ile 34 üncü maddelerinde aile ikamet izni düzenlenmiştir. a) Yabancı eşine,b) Kendisinin veya eşinin ergin olmayan yabancı çocuğuna,c) Kendisinin veya eşinin bağımlı yabancı ço..
VİLLA BAKIM VE TEMİZLİK İŞLERİ
Eşyalı Detaylı Ev Temizliği Detaylı ev temizliği için firmamız malzemeleri yanında olacak şekilde en az 2 kişilik ekip göndermektedir. Bu hizmetimizi “bahar temizliği”, “bayram temizliği” gibi düşünebilirsiniz. Çelik Parlatıcı, Parke Temizleyici, Derz Parlatıcı, Cam Temizleyici, Yağ Sökücü, Genel Temizlik Maddesi, Yüzey Temizleyici, Kireç Sökücü, Banyo-Wc Temizleyici, Krem..
HAVUZ BAKIM HİZMETLERİ
HAVUZ BAKIM HİZMETLERİ Sağlıklı bir havuz için yapılması gerekenler; Havuz Dolum Öncesi TemizlikHavuzun yağı ve kireci asitle temizlenip yosun önleyici sürülüp havuz daha sonra doldurulur. Temizlik SonrasıHavuz dolumu tamamlandıktan sonra çökertici ve şoklama uygulaması yapılır. 2 gün dinlenmeye bırakılır. PH Seviyesi KontrolleriGünlük klor ve PH düşürücü kontrolleri yapılır. Klor Kullanımı..
PEYZAJ DÜZENLEME ve BAHÇE BAKIM HİZMETLERİ
Bahçe Bakımı ve Peyzaj Düzenlemeleri konusunda bizden destek istediğinizde gün içerisinde yerinde gerekli incelemeler yapıp taahhütümüzü veriyoruz. Aylık bakımlarda tecrübeli personelimiz tarafından bahçenizi en iyi şekilde canlı ve temiz tutma garantisi veriyoruz. Budama talebiniz üzerine ağaçlarınıza ve çimlerinize istedeğiniz şekli veririz. Çim Ekimi kuru bahçenizi gerekli tava getirip bell..